wynajem auta na spotkanie biznesowe

Jakie auto wynająć na spotkanie biznesowe?

30cze

W przypadku spotkań biznesowych, zwłaszcza tych, na których zapadają istotne decyzje, ważny jest każdy szczegół. Osoby udające się na tego typu meetingi, przywiązują wagę do szeregu kwestii, między innymi do pojazdu, którym dotrą na miejsce ‒ tutaj doskonałym rozwiązaniem okazuje się wynajem odpowiedniego auta.

Samochód na spotkanie służbowe – na co zwrócić uwagę?

Wybór samochodu, który idealnie sprawdzi się w przypadku spotkania biznesowego, nie należy do najprostszych zadań. W końcu takie auto musi zrobić doskonałe wrażenie i elegancko prezentować się, a ponadto, zapewniać w pełni komfortową i bezpieczną jazdę. Wszystko to sprawia, że idealną propozycję stanowią samochody klasy wyższej średniej i Premium.

Wynajem auta na spotkanie służbowe

Oferty wypożyczalni są bardzo szerokie, znajdziemy w nich samochody z najwyższej półki ‒ takie, dzięki którym zwiększymy prestiż naszej firmy.

Wypożyczalnie oferują wynajem krótko- i długoterminowy samochodów różnej klasy i w szerokim przedziale cenowym, dzięki czemu zainteresowany może wybrać model dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji.

Auto na spotkanie służbowe ‒ przykładowe modele

Jakie samochody w szczególności sprawdzą się w przypadku spotkań biznesowych? Wymienić tutaj możemy takie modele, jak:

 

  • FORD MONDEO HATCHBACK ‒ ów model należy do klasy średniej, wyposażony jest w manualną skrzynię biegów, podgrzewaną przednią szybę, klimatyzację automatyczną dwustrefową, czujniki parkowania przód-tył.
  • VW Tiguan ‒ to samochód należący do wyższej klasy średniej, który wyróżnia się nowoczesnym designem. Samochód wyposażony jest w automatyczną skrzynię biegów, automatyczną klimatyzację trzystrefową, wspomaganie kierownicy czy podgrzewanie przedniej szyby.
  • VW Passat ‒ to pięcioosobowy samochód należący do średniej klasy wyższej. Opisywany model wyposażony jest w klimatyzację automatyczną trzystrefową, nawigację, opony z funkcją jazdy awaryjnej, podgrzewaną przednią szybę oraz szereg udogodnień.
  • BMW 520 ‒ to pięciodrzwiowy model klasy Premium, z logo marki, która od lat cieszy się niesłabnącym zaufaniem. Wymieniony model stanowi gwarancję płynnej i bezpiecznej jazdy w każdych warunkach. BMW 520 wyposażony jest w czujnik parkowania przód-tył, w kamerę cofania, w klimatyzację automatyczną dwustrefową oraz opony z funkcją jazdy awaryjnej.
  • BMW 420 GRANDCOUPE ‒ to kolejny model klasy premium, który doskonale sprawdzi się podczas bardzo prestiżowych spotkań. Wymieniony samochód wyposażony jest w funkcję Auto Start Stop, wspomaganie kierownicy, opony z funkcją jazdy awaryjnej, czujniki parkowania przód-tył, kamerę cofania i inne przydatne funkcje.

Podsumowanie

Elegancko prezentujący się pojazd, z logo prestiżowej marki z pewnością zrobi doskonałe wrażenie na pozostałych uczestnikach spotkania i sprawi, że wzrośnie prestiż firmy. Wśród samochodów wynajmowanych na wszelkiego typu spotkania biznesowe największym powodzeniem cieszą się takie marki, jak BMW czy Volkswagen.

 

Zadzwoń
Znajdź nas