wynajem auta w wypożyczalni

Dlaczego warto skorzystać z wynajmu auta w wypożyczalni?

29maj

Na wynajem długo-, jak i krótkoterminowy decydują się zarówno osoby prywatne, jak również firmy i przedsiębiorstwa. Jaki jest powód takiego stanu rzeczy? Odpowiedź jest jasna, takie rozwiązanie ma wiele zalet. Jakich? Odpowiedź znajdziecie poniżej. Zachęcamy do lektury!

Wynajem auta z wypożyczalni ‒ zalety

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem samochodu z wypożyczalni? Poniżej najważniejsze korzyści wynikające z takiej decyzji.

Alternatywa do własnego samochodu

Wynajem samochodów to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie dysponują własnym autem, kierowców, których samochód znajduje się w warsztacie oraz tych, którzy z jakiś powodów potrzebują auta zastępczego. Wystarczy kilka sekund, aby wynająć auto na dogodny okres i bezpiecznie przemieszczać się.

Duży wybór aut

w wypożyczalniach do wyboru mamy modele samochodów marek takich, jak Ford, Volkswagen, BMW, Renault i innych. Dostępne są auta o różnych wielkości i  standardzie, dzięki czemu możemy wybrać model, który w 100% sprawdzi się w naszym przypadku. Dostępne są samochody z nawigacją, z podgrzewanymi lusterkami, z czujnikiem parkowania, z podgrzewaną przednią szybą i wieloma innymi udogodnieniami. Wiele wypożyczalni oferuje również pakiety rozszerzone zawierające na przykład fotelik dla dziecka czy łańcuchy na koła.

Bez problemu wypożyczymy samochód, który będzie idealny podczas wypadu w góry,  jazdy po mieście, wyjazdu służbowego czy rodzinnej przejażdżki. W przypadku firm dużym zainteresowaniem cieszą się auta dostawcze.

Ograniczone formalności

Procedura wynajmu przebiega sprawnie i bezproblemowo, w większości przypadków potrzebne są wyłącznie prawo jazdy oraz dowód osobisty. W pełni profesjonalne wypożyczalnie zadbają również o przejrzystą, zawierającą wszystkie niezbędne informacje umowę, która będzie zrozumiała dla podpisującego i sprawi, że cała procedura przebiegnie bardzo sprawnie.

Dogodne warunki

Kolejnym plusem wynajmu aut są dogodne warunki, jakie proponują wypożyczalnie. Wymienić tutaj możemy rabaty, duże limity kilometrów, możliwość zarezerwowania samochodu online, jak również odebrania bądź zwrotu auta poza siedzibą firmy. To nie koniec, w zależności od potrzeb, samochód wynająć możemy na kilka dni, miesięcy, rok, a nawet dłużej.

Oszczędność czasu i pieniędzy

W przypadku wynajmu aut ze naprawę wielu usterek, obsługę eksploatacyjną, opłatę za ubezpieczenie, przeglądy techniczne, kupno opon i wiele innych kwestii odpowiada wypożyczalnia. Osoba wynajmująca auto oszczędza więc zarówno czas, jak i pieniądze, interesuje ją wyłącznie zakup paliwa.

Bezpieczeństwo jazdy

Samochody oferowane przez wypożyczalnie są w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. W ogromnej większości są to nowe modele znajdujące się pod stałą opieką mechaników. Dzięki temu wypożyczony pojazd jest gwarancją bezpiecznej, komfortowej jazdy. Często osoby, które dysponują własnym pojazdem mają obawy przed wyruszeniem w dalszą podróż swoim pojazdem i w trosce o własny komfort wynajmują pojazd.

Dlaczego  jeszcze warto wypożyczyć auto?

Dlaczego jeszcze warto wypożyczyć auto?

  • wynajem jest korzystniejszy finansowo od leasingu auta,
  • wypożyczyć możemy nowe modele aut, których kupno, ze względu na wysokie koszty, dla wielu osób nie byłoby nieosiągalne,
  • wynajem auta to doskonałe rozwiązanie dla osób, które sporadycznie korzystają z samochodu i dla których zakup i utrzymywanie pojazdu byłoby nieekonomiczne.

Podsumowanie

Powodów, dla których warto skorzystać z oferty wypożyczalni jest wiele, wymienić tutaj możemy duży wybór samochodów wielu marek, formalności ograniczone do minimum, bardzo dobry stan techniczny i wizualny pojazdów ‒ wszystko to jest gwarancją bezpiecznej jazdy i braku zmartwień dotyczących opłat za ubezpieczenie czy obsługę eksploatacyjną.

Zadzwoń
Znajdź nas