Rent Car System

Rent Car System w Poznaniu to wypożyczalnia samochodów działająca w Poznaniu, oferująca szeroki wybór pojazdów dla klientów indywidualnych i biznesowych. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Jeśli potrzebujesz samochodu na kilka dni, wybierasz się w podróż biznesową, turystyczną, lub potrzebujesz auta na specjalne okazje jak ślub, nasz wynajem krótkoterminowy będzie idealnym rozwiązaniem. Dla tych, którzy potrzebują samochodu na dłuższy czas, oferujemy wynajem długoterminowy, który jest elastycznym i ekonomicznym rozwiązaniem, nie obciążającym zdolności kredytowej firmy. Nasza oferta jest szczególnie atrakcyjna również dla osób przyjeżdżających na lotnisko Poznań-Ławica, poszukujących niezależnego środka transportu.

Ren Car System Poznań – nasza oferta

Nasza flota zawiera szeroki wybór samochodów, od kompaktowych klasy miejskiej po luksusowe modele marek, takich jak m.in. VW, i BMW. Samochody te różnią się skrzynią biegów (manualną lub automatyczną), rodzajem silnika (benzyna, diesel) oraz parametrami technicznymi, a także są wyposażone w takie udogodnienia jak klimatyzacja, kamera cofania, czujniki parkowania, wspomaganie kierownicy, Bluetooth, podgrzewana przednia szyba i wiele innych. Wszystkie auta są nowe, czyste, sprawne technicznie, ubezpieczone i regularnie serwisowane, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy. Nasza siedziba mieści się w Poznaniu.

Kompleksowy wynajem aut dla obcokrajowców Poznań

Wypożyczalnia samochodów Rent Car System oferuje kompleksowy wynajem aut dla obcokrajowców. Nasza oferta jest idealna dla turystów, biznesmenów oraz wszystkich odwiedzających Polskę. Oferujemy szeroki wybór pojazdów – od ekonomicznych modeli miejskich po luksusowe samochody. Każdy znajdzie coś dla siebie. Nasze auta są nowoczesne, dobrze wyposażone i regularnie serwisowane, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo jazdy. Dla wygody naszych zagranicznych klientów oferujemy również usługę dostarczenia samochodu do hotelu lub bezpośrednio na lotnisko. Naszym celem jest zapewnienie wygodnego i bezproblemowego doświadczenia wynajmu auta, aby każdy pobyt w Polsce był przyjemny i bezstresowy.

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zadzwoń
Znajdź nas